درباره چاپ نونگاه

چاپ نونگاه با سابقه ۱۰ سال در حوزه چاپ و تولید محصولات مختلف مانند بگ‌، لیبل، جعبه و … یکی از برترین شرکت‌های حوزه چاپ به شمار می‌رود. در طی سال‌های فعالیت نونگاه، رسالت تمامی اعضای تیم نونگاه، تولید محصولی با کیفیت و ارائه خدماتی رضایت بخش به مشتریان عزیز بوده و همواره سعی کرده‌ایم تا با تلفیق سلیقه مشتری با متود روز طراحی، طرح و محصولی ماندگار در اختیار خریداران قرار دهیم. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

خدمات چاپ نونگاه

ساخت جعبه

خدمات چاپ نونگاه برای تولید جعبه در مراحل‌ مختلفی صورت می‌گیرد:

۱. ابتدا ماکت سازی صورت می‌گیرد: شخصِ سفارش دهنده عکس یا نمونه محصول مورد نظر خود را می‌فرستد. ما نسبت‌ به آن محصول ماکت آماده می‌کنیم.

۲. انتخاب نوع جعبه توسط مشتری: در محله بعد از مشتری نوع جعبه مدنظر او را می‌پرسیم که جعبه کارتنی باشد یا جعبه مقوایی.

انواع جعبه

جعبه مقوایی

پشت طوسی: این نوع جعبه مقوایی در انواع سایز‌ها و گرماژها طراحی می‌شود و یک روی آن سفید است. یک طرف جعبه سفید و پشت آن طوسی است. دو لایه مقوای پشت طوسی به شکل طبیعی به کمک صفحات مرطوب به یکدیگر می‌چسبند. جعبه مقوایی پشت طوسی قابل بازیافت هستند. از این نوع جعبه برای مواردی مانند ساخت جعبه کبریت استفاده می‌شود.

جعبه گلاسه

ورق گلاسه از کاغذ تحریر معمولی با پوششی از مواد خاص ساخته می‌شود. ترکیب روی کاغذ شامل انواع مختلفی از مواد است که مطرح‌ترین آن‌ها ترکیب نشاسته و پلاستیک است. کاغذهای معمولی دارای حفره‌های ریز بر سطح خود است؛ اما جعبه گلاسه به کمک نشاسته‌ای که بر روی آن کشیده می‌شود در برابر آب و خیس شدن مقاوم می‌شود.

ایندربرد:

این نوع مقوا به دلیل ویژگی‌های خاص خود، در ساخت جعبه‌های دارویی و بهداشتی و همچنین ساخت جعبه‌های غذایی استفاده می‌شود. نمونه‌ای چاپ جعبه ایندربرد که احتمالا همه ما دیده‌ایم، جعبه ماسک یا جعبه شربت‌ها است.

جعبه کارتنی یا لمینتی

در این زمینه، جعبه لمینتی یا جعبه کارتنی به معنای جعبه‌ای است که از یک ورق کاغذ ساخته می‌شود که به یک لایه نازک پلاستیکی یا فیلم لمینت (معمولاً شفاف یا مات) پوشانده شده است. این لایه لمینت باعث محافظت از جعبه در برابر رطوبت، گرد و غبار، خراش و آسیب‌های مکانیکی می‌شود و به جعبه ظاهری براق و حرفه‌ای می‌بخشد. در نونگاه روی پشت طوسی چاپ و روی کارتن سه لا یا سینگل لمینت می‌شود.

جعبه ته قفل

این نوع جعبه به شکلی تولید می‌شود که نیاز به منگنه یا چسب نداشته و لایه‌های جعبه بر روی هم می‌افتد. این جعبه در مواردی مانند تره‌بار، جعبه پیتزا و شیرینی استفاده می‌شود.

کیبوردی

لاک باتم

ساخت بگ

ساک دستی یا شاپینگ باگ، یک نوع کیسه دستی است که به منظور حمل خریدها و اقلام خریداری شده به کار می‌رود. این نوع کیسه‌ها معمولاً از مواد مانند پلاستیک، پارچه، چرم مصنوعی و یا مواد دیگر تهیه می‌شوند و اغلب دارای دستگیره‌ها یا روزنه‌هایی هستند که به افراد امکان حمل آسان را می‌دهند. شرکت نونگاه، تولید بگ در سایزهای مختلف و با طرح‌های مطابق با سلیقه مشتری انجام می‌دهد. این محصولات شامل دسته بندی ، ساک دستی مقوایی ، ساک دستی کاغذی ، ساک دستی کرافت و ساک دستی پارچه ای است . 

نحوه ارائه خدمات

خدمات نونگاه شامل طراحی، ماکت سازی، چاپ بر روی کار و جعبه سازی است. در زمان ثبت سفارش ابتدا راهنمایی لازم توسط کارشناسان و طراحان نونگاه صورت گرفته و ایده‌های نهایی انتخاب می‌شوند. پس از آن طراحی محصول صورت می‌گیرد. همچنین ماکت طرح نیز می‌تواند تولید شود و در صورت تایید طرح اولیه به تولید انبوه برسد. در نهایت محصولات تولید شده با سریع‌ترین رو‌ش‌ها ارسال و کمترین زمان ممکن به دست مشتری برسد. همچنین در صورتی که برای شما مقدور باشد، از شما دعوت می‌شود تا جهت دریافت محصول به شکل حضوری به شرکت نونگاه مراجعه کنید.

چرا چاپ نو نگاه ؟

امروزه بازار اشباع تولید کنندگان سبب شده تا انتخاب شرکتی با خدمات با کیفیت و قابل اعتماد تا حدی دشوار به نظر برسد. شرکت نونگاه با داشتن مزایای رقابتی خاص و ارائه خدمات با کیفیت، سطح رضایت مطلوبی را در دل مشتریان خود داشته باشد. از جمله مزایای استفاده از خدمات نونگاه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

مشاوره رایگان

پیش از شروع کار می‌توان از مشاوره رایگان با متخصصین نونگاه بهره برد و طرح نهایی را با دقت بالایی انتخاب نمود.

ماکت سازی

 به منظور دیدن نسخه‌ اولیه کوچکی از کار است تا به شکل ملموس‌تر بتوان خروجی را ارزیابی نمود.

تعریف استراکچر

اینکار برای جلوگیری از هدر رفت منابع، صرفه جویی در وقت و در نهایت با هدف خروجی مطابق میل مشتری و قیمت پایین تر صورت می‌پذیرد.

حضور هنگام چاپ

در هنگام چاپ می‌توان حضور داشت و ابعاد، طرح و کیفیت نهایی کار را از نزدیک مشاهده نمود.

شبکه اجتماعی ما

ما همواره در تمامی شبکه های اجتماعی در دسترس هستیم