دفترچه یادداشت تبلیغاتی

دفترچه یادداشت بهترین وسیله برای نوشتن موارد مهم و ضروری است زیرا ابعاد کوچکی دارد و به راحتی در کیف یا جیب قرار می‌گیرد. معمولا افرادی که عادت دارند کارهای روزمره خود را یادداشت کنند یا نکات مهم و آموزنده‌ای را می‌نویسند؛ همیشه یک سررسید نوت یا دفترچه یادداشت همراه خود دارند.

فهرست مطالب

در نتیجه کسب و کارها، از طریق چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی می‌توانند بازاریابی کنند زیرا بر روی جلد و صفحات دفترچه یادداشت‌های تبلیغاتی مواردی مثل نام برند، لوگوی برند، خدمات و محصولات کسب و کار مورد نظر درج می‌شود. از آنجایی که دفترچه یادداشت ابزاری است که افراد در طول روز چندین بار از آن استفاده می‌کنند پس لوگو و نام برند مورد‌نظر را روزانه چندین بار مشاهده می‌کنند. همین موضوع باعث می‌شود که نام برند یا لوگو کسب و کار مورد‌نظر در ذهن و خاطر مخاطب  باقی بماند.

شرکت چاپ نو نگاه یکی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات طراحی و چاپ است. این شرکت انواع دفترچه یادداشت تبلیغاتی را مطابق با آخرین متدهای روز دنیا و سلیقه مشتری چاپ می‌کند. پس اگر قصد چاپ سررسید نوت، تقویم یادداشت دار، دفترچه یادداشت و… سایر لوازم تبلیغاتی را دارید، همین حالا با شرکت تماس بگیرید.

دفترچه یادداشت تبلیغاتی

دفترچه یادداشت تبلیغاتی چیست؟

دفترچه یادداشت تبلیغاتی همانطور که از نام آن مشخص است وسیله‌‌ای است که کسب و کارها به وسیله آن می‌توانند خدمات و محصولاتی که عرضه می‌کنند را به افراد جامعه معرفی کنند. چون بر روی جلد و داخل صفحات دفترچه یادداشت های تبلیغاتی مواردی مثل لوگو برند، نام کسب و کار، عکس محصولات آن و… چاپ می‌شود.

علاوه‌بر تبلیغات، کسب و کارها می‌توانند دفترچه یادداشت را در مناسبت‌های خاص مثل عید نوروز، تحت عنوان هدیه به مشتریان یا کارمندان خود اعطا نمایند. چون این کار باعث می‌شود که نام و خاطر آن‌ها تا مدت‌های طولانی در ذهن مشتریان و کارمندان باقی بماند.

دفترچه یادداشت شرکتی

سایز و اندازه دفترچه یادداشت تبلیغاتی

دفترچه یادداشت تبلیغاتی در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود و صاحبان مشاغل با توجه به سلیقه‌ی شخصی خود می‌توانند اندازه آن را انتخاب کنند. به منظور آشنایی هر چه بیشتر شما، اصطلاحات رایجی که برای سایز دفترچه یادداشت وجود دارد را به همراه اندازه هر یک را  بیان کرده‌ایم:

سایز B6

ابعاد این نوع دفترچه ۱۷ سانتی‌متر در ۱۲ سانتی‌متر است و پس از قرار دادن در کیف، فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. در نتیجه کمپانی‌هایی که قصد چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی را دارند، می‌توانند این سایز را انتخاب کنند.

سایز A6

ابعاد دفترچه یادداشت‌های سایز A6 معمولا ۱۴ سانتی‌متر در ۱۰ سانتی‌متر است. به دفترچه یادداشت‌هایی که سایز A6 دارند، دفترچه جیبی هم گفته می‌شود زیرا به راحتی در جیب جا می‌شود. این سایز، بهترین سایز برای چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی محسوب می‌شود زیرا افراد به راحتی می‌توانند آن را جابجا کنند.

سایز B7

ابعاد دفترچه یادداشت‌های سایز B7 معمولا ۱۲ سانتی‌متر در ۸ سانتی‌متر است. به این مدل دفترچه‌ها، دفترچه پاسپورتی هم گفته می‌شود زیرا دقیقا هم اندازه پاسپورت هستند.

سایز A7

دفترچه یادداشت‌های سایز A7 در ابعاد ۱۰ سانتی‌متر در ۷ سانتی‌متر تولید می‌شوند. این سایز هم برای سفارش چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی بسیار مناسب است چون اندازه کوچکی دارد.

سایز B8

سایز B8 کوچک‌ترین سایز برای دفترچه یادداشت‌ تبلیغاتی محسوب می‌شود و ابعاد آن  آن ۸ سانتی‌متر در ۶ سانتی‌متر است.

خرید دفتر یادداشت تبلیغاتی

جنس جلد دفترچه یادداشت تبلیغاتی

جنس دفترچه یادداشت می‌تواند از متریال‌های مختلف مانند چرم، نمد، پارچه، پلاستیک و… باشد. انتخاب جنس جلد به نظر سفارش دهنده چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی بستگی دارد. معمولا هر کدام از این متریال‌ها دارای یک‌سری ویژگی‌های خاص ‌هستند که در ادامه آن‌ها را بررسی نموده‌ایم تا اگر قصد سفارش دفترچه یادداشت تبلیغاتی را دارید، راحت‌تر بتوانید جنس جلد آن را انتخاب کنید.

دفترچه یادداشت با جلد پلاستیکی

جنس دفترچه یادداشت می‌تواند از متریال‌های مختلف مانند چرم، نمد، پارچه، پلاستیک و… باشد. انتخاب جنس جلد به نظر سفارش دهنده چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی بستگی دارد. معمولا هر کدام از این متریال‌ها دارای یک‌سری ویژگی‌های خاص ‌هستند که در ادامه آن‌ها را بررسی نموده‌ایم تا اگر قصد سفارش دفترچه یادداشت تبلیغاتی را دارید، راحت‌تر بتوانید جنس جلد آن را انتخاب کنید.

دفترچه یادداشت با جلد مقوایی

مقوا نیز جزو متریال‌هایی است که برای ساخت جلد دفترچه یادداشت کاربرد دارد. مقوا معمولا مقاومت پایینی دارد و  امکان پاره شدن آن بالا است.  در همین راستا تین نوع دفترچه برای افرادی مناسب است که به ندرت از دفترچه یادداشت استفاده می‌کنند.

دفترچه یادداشت با جلد چرمی

برای ساخت این مدل وفترچه از چرم‌های طبیعی و مصنوعی استفاده می‌‌کنند. دفترچه‌هایی که جنس جلد آن‌ها چرمی است، معمولا رسمی و کلاسیک‌ به نظر می‌آیند.  پس اگر مخاطبین شما معلم، کارمند، استاد دانشگاه و… هستند بهتر است که جنس جلد دفترچه چرمی باشد.

دفترچه یادداشت با جلد نمدی

نمد از دیگر متریال‌هایی است که برای ساخت جلد دفترچه یادداشت مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از نمد برای جلد دفترچه باعث می‌شود که دفترچه فانتزی به نظر بیاید. در نتیجه اگر مخاطبین شما دختران نوجوان یا جوان هستند، دفترچه‌ یادداشت با جلد نمدی به آن‌ها هدیه دهید.

دفترچه یادداشت با جلد پارچه ای

دفترچه یادداشت‌هایی که جلد آن‌ها پارچه‌ای است جزو دفترچه‌های فانتزی به شمار می‌رود و رده سنی نوجوان و جوان بیشتر به آن علاقه دارند. به همین منظور کمپانی‌هایی که جامعه هدف آن‌ها نوجوان و جوان هستند بهتر است جنس جلد دفترچه‌های تبلیغاتی آن‌ها از پارچه باشد.

دفترچه یادداشت زیبا

انواع خط کشی داخل صفحات دفترچه یادداشت تبلیغاتی

نوع خط کشی صفحات دفترچه در انواع مختلفی انجام می‌شود. به همین منظور کسب و کارهایی که قصد چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی را دارند بر اساس نیازهای مخاطبین می‌توانند نوع آن را انتخاب کنند تا تیم شرکت نو نگاه آن را به اجرا در بیاورند. معمولا نوع خط کشی صفحات دفترچه‌ها شامل موارد زیر می‌شود.

 • نقطه چین
 • خط نقطه
 • شطرنجی
 • یک خط
 • بدون خط
 • دو خط

نوع خط کشی داخل صفحات دفترچه از جمله نکات مهمی است که افراد هنگام سفارش چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی باید به آن دقت کنند. چون هر یک از انواع خط کشی یک کاربرد خاص دارد. به عنوان مثال دفترچه بدون خط برای طراحی و ترسیم شکل مناسب است و دفترچه یک خط برای نوشتن کاربرد دارد.

قیمت دفترچه یادداشت

انواع صحافی دفترچه یادداشت تبلیغاتی

صحافی دفترچه یادداشت تبلیغاتی به شکل‌های مختلفی انجام می‌شود که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌ها و کاربردهای منحصر به فردی دارد. از آنجایی که نوع صحافی دفترچه یک موضوع مهم در چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی به شمار می‌رود. در ادامه انواع صحافی را به همراه کاربردها و خاصیت‌های آن بیان نموده‌ایم تا افرادی که می‌خواهند برای کسب و کار خود دفترچه یادداشت تبلیغاتی چاپ کنند؛ انتخاب مناسبی داشته باشند:

دفترچه با صحافی سیمی

صحافی دفترچه با صحافی سیمی جزو محبوب‌ترین انواع صحافی‌ها به شمار می‌رود زیرا به راحتی می‌توان از دفترچه کاغذ جدا کرد. همچنین امکان تا کردن دفترچه، حین نوشتن وجود دارد. معمولا دانش آموزان و دانشجویان تمایل دارند که بیشتر از دفترها و دفترچه‌های سیمی استفاده کنند.

دفترچه‌های سیمی معمولا از لحاظ محل قرار گرفتن سیم و  نوع جابجا شدن برگه‌ها به انواع مختلف زیر تقسیم می‌شوند:

 • دفترچه سیمی از بالا: سیم یا فنر در قسمت بالای دفترچه نصب می‌شود و برگه‌های آن به صورت عمودی جابجا می‌شوند.
 • دفترچه سیمی از کنار: همانطور که از نام آن مشخص است فنر در قسمت کنار دفترچه نصب می‌گردد و برگه‌ها به صورت افقی جابجا می‌شوند.
 • دفترچه سیمی اریب: در این مدل دفترچه، فنر به صورت اریب در قسمت بالا نصب می‌شود.
دفترچه یادداشت جسبی

دفترچه با صحافی چسبی

صحافی چسبی از دیگر انواع صحافی است دفترچه یادداشت که کاغذهای دفترچه به کمک چسب به یکدیگر متصل می‌شوند. از آنجایی که صحافی کاغذها با چسب است امکان جدا نمودن کاغذ در این نوع دفترچه وجود ندارد. به همین دلیل این مدل دفترچه بیشتر مناسب کسانی است که‌ اهل جدا کردن کاغذ از دفترچه نیستند.

دفترچه با صحافی دوخت

صحافی دوخت یکی دیگر از انواع صحافی دفترچه است که کاغذها را با نخ مخصوص به هم می‌دوزند‌. به دلیل دوخته شدن کاغذها به هم، کاغذ‌های دفترچه به راحتی از هم جدا نمی‌شوند.

رنگ کاغذ دفترچه یادداشت تبلیغاتی

رنگ کاغذ دفترچه تبلیغاتی، بر اساس سلیقه و خواسته سفارش دهنده چاپ دفترچه می‌توانند در رنگ‌های مختلفی همچون سفید، صورتی، سبز، کاهی، مشکی و… باشد. البته ناگفته نماند که رنگ کاغذهای دفترچه باید متناسب با طرح و رنگ جلد دفترچه انتخاب شود. مثلا اگر سبک طراحی جلد دفترچه فانتزی است رنگ کاغذها بهتر است که صورتی باشد.

شرکت نو نگاه به منظور احترام به خواسته مشتریان، انتخاب رنگ کاغذهای دفترچه‌های تبلیغاتی، سررسید نوت، تقویم یادداشت دار و… را به عهده مشتریان می‌گذارد و دفترچه‌ها را با همان تناژ رنگی که مدنظر سفارش دهنده است، تحویل می‌دهد.

سفارش دفترچه یادداشت تبلیغاتی

دفترچه یادداشت تبلیغاتی یکی از ابزار ‌های تبلیغات و بازاریابی است که به خوبی می‌تواند برای کسب و کار مورد نظر مخاطب جذب کند. چون هر آنچه که لازم است که مخاطبین درباره یک برند بدانند را می‌توان بر روی جلد و صفحات دفترچه چاپ کرد‌.

البته ناگفته نماند که دفترچه یادداشت، زمانی می‌تواند برای یک کسب و کار مشتری جذب کند که اصول طراحی دفترچه تبلیغاتی در آن رعایت شده باشد. به همین دلیل افرادی که قصد سفارش دفترچه یادداشت تبلیغاتی را دارند باید در انتخاب شرکتی که قرار است کارهای طراحی و چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی را انجام دهد، دقت کنند.

شرکت نو نگاه جزو بهترین شرکت‌های طراحی و چاپ است که انواع محصولات تبلیغاتی را براساس آخرین متدهای روز دنیا، طراحی و چاپ می‌کند. برای اثبات این ادعا می‌توانید نمونه کارهای قبلی این شرکت را مشاهده نمایید.

سفارش دفترچه یادداشت تبلیغاتی​

چاپ لوگو روی دفترچه یادداشت

دفترچه یادداشت یا سررسید تبلیغاتی همانطور که از نام آن‌ها مشخص است یک ابزار مبلغ هستند. معمولا هدیه دادن دفترچه تبلیغاتی به افراد یک شیوه نوین برای بازاریابی به شمار می‌رود. البته نا‌گفته نماند که چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی زمانی باعث بازاریابی می‌شود که نام و لوگو برند مورد نظر  بر روی جلد و صفحات دفترچه چاپ شده باشد.

شرکت نو نگاه به منظور رضایت مشتریان خود، چاپ لوگو روی دفترچه یادداشت را با مدرن‌ترین دستگاه‌های چاپ انجام می‌دهد تا طرح لوگو با کیفیت بالا بر روی دفترچه درج گردد.

سفارش دفترچه یادداشت به صورت عمده

اگر صاحب یک شرکت یا کسب و کار هستید و تصمیم دارید به مشتریان و کارمندان خود دفترچه یادداشت، سررسید نوت و… را هدیه دهید؛ پس باید دفترچه یادداشت در تیراژ بالا به صورت عمده سفارش دهید. شرکت نو نگاه یکی از بهترین شرکت‌هایی است که در حوزه چاپ و تبلیغات فعالیت دارد زیرا کادر طراحی و فنی این شرکت تخصص و مهارت لازم را دارند. به همین منظور با خیال آسوده می‌توانید برای سفارش دفترچه یادداشت به صورت عمده به این شرکت مراجعه کنید.

سفارش دفترچه یادداشت به صورت عمده​

خرید دفترچه یادداشت به صورت عمده

برای کمپانی‌هایی که قصد دارند از طریق اهدا دفترچه، بازاریابی کنند، خرید دفترچه یادداشت به صورت عمده معمولا مقرون‌به صرفه‌‌تر از خرید تکی است. مجموعه تبلیغاتی نو نگاه از جدیدترین دستگاه‌های مخصوص چاپ برای چاپ ابزارآلات تبلیغاتی مانند سررسید، دفترچه و تقویم استفاده می‌کند. در نتیجه هر تعداد دفترچه یا سررسید که مد نظر شما است را در کوتاه‌ترین زمان ممکن چاپ می‌کند. پس اگر قصد خرید دفترچه یادداشت به صورت عمده را دارید همین حالا گوشی تلفن را بردارید و با شماره تلفن‌های شرکت تماس بگیرید و از کارشناسان مربوطه مشاوره رایگان دریافت کنید. همچنین از طریق پیام‌رسان‌ها هم می‌توانید با تیم مشاوره ارتباط برقرار نمایید و سفارش خرید خود را ثبت کنید.

سفارش دفترچه یادداشت تهران

در شهر بزرگ تهران، شرکت‌های متعددی هستند که در حوزه چاپ و تبلیغات فعالیت می‌کنند. در نتیجه انتخاب یک شرکت قابل اعتماد کمی دشوار و زمان‌بر می‌شود زیرا کیفیت چاپ برخی از شرکت‌ها به دلیل نداشتن تجهیزات مدرن، پایین است.

مجموعه تبلیغاتی نو نگاه یک شرکت معتبر برای سفارش دفترچه یادداشت تهران است. چون این مجموعه با بهره گیری از یک کادر فنی متخصص و جدیدترین ابزارآلات چاپ، انواع دفترچه یادداشت تبلیغاتی، سررسید، تقویم و… را طراحی و چاپ می‌کند. در صورتی که ساکن تهران هستید برای سفارش دفترچه یادداشت تهران می‌توانبد به صورت حضوری به شرکت مراجعه کنید و مشاوره دریافت کنید. در غیراینصورت می‌توانید با شماره تلفن‌های شرکت تماس بگیرید یا در پیام رسان‌ها به کارشناسان مجموعه پیام دهید.

دفترچه یادداشت ارزان

قیمت دفترچه یادداشت به عواملی مثل جنس جلد دفترچه، کیفیت و جنس کاغذ، سایز دفترچه، نوع خط کشی صفحات، تعداد دفترچه‌ها، نوع صحافی و… بستگی دارد. معمولا هر چه سایز دفترچه بزرگتر باشد و از کاغذ با‌کیفیت‌تری برای صفحات آن استفاده شود، قیمت دفترچه بالا‌تر است. در نتیجه اگر دنبال دفترچه یادداشت ارزان هستید باید دفترچه‌ای را سفارش دهید که ابعاد کوچکی دارد و جنس کاغذهای آن کاهی است.

شرکت چاپ نو نگاه برای چاپ دفترچه، چاپ سررسید نوت، چاپ تقویم یادداشت دار و… تعرفه‌های منصفانه و معقولی را در نظر گرفته است. همچنین متناسب با بودجه‌ مشتری، یک دفترچه یادداشت تبلیغاتی خاص و کاربردی چاپ می‌کند.

دفترچه یادداشت ارزان​

شرکت چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی

یکی از بزرگترین چالش‌هایی که صاحبان کسب و کارها هنگام سفارش چاپ دفترچه تبلیغاتی دارند؛ یافتن  یک شرکت کاربلد و حرفه‌ای است. چون اگر طراحی و چاپ دفترچه تبلیغاتی یا دیگر لوازم مخصوص تبلیغات به شکل غیرحرفه‌ای انجام شود، هیچ تاثیری در جذب مخاطب ندارد. حتی ممکن است که ابزار تبلیغاتی برعکس عمل کند و مخاطب دفع کند.

در نتیجه اگر قصد سفارش سفارش دفترچه یادداشت تبلیغاتی دارید، در انتخاب شرکتی که قرار است کار طراحی و چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی  را انجام دهد دقت کنید. پیش از سفارش حتما نمونه‌ کارهای آن را بررسی نمایید. معمولا شرکت‌های حرفه‌ای و معتبر دارای ویژگی‌های زیر هستند:

 1. یک تیم متخصص برای طراحی و چاپ دارند.
 2. از جدیدترین ابزارها برای طراحی و چاپ دفترچه استفاده می‌کنند.
 3. سفارش را طبق تاریخ بیان شده در قرارداد، تحویل می‌دهند.
 4. مشتریان قبلی از آن‌ها رضایت دارند.
 5. تعرفه معقول و مناسبی را برای خدمات خود در نظر می‌گیرند.
 6. تجربه کافی و مهارت لازم برای طراحی و چاپ ابزارهای تبلیغاتی دارند.

بدون اغراق و بزرگنمایی می‌توان گفت که شرکت چاپ نو نگاه، کلیه ویژگی‌های یک شرکت معتبر  دارد. پس با خیال آسوده می‌توانید برای سفارش چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی به آن مراجعه نمایید.

چاپ دفترچه تبلیغاتی حرفه ای ​

چاپ دفترچه تبلیغاتی حرفه ای

قطعا هر چه چاپ دفترچه یا تقویم یادداشت خاص‌تر و حرفه‌ای‌تر باشد، مخاطب با آن بهتر ارتباط می‌گیرد و تصاویر و نوشته‌های دفترچه بهتر در ذهن مخاطب حک می‌شود. پس کسب و کارهایی که به دنبال برند‌سازی و شناخته شدن هستند، برای سفارش چاپ دفترچه، چاپ سررسید نوت، چاپ تقویم یادداشت دار و… حتما باید به شرکتی مراجعه کنند که در کار خود حرفه‌ای و کاربلد باشد.

 معمولا یک دفترچه تبلیغاتی حرفه‌ای دارای ویژگی‌های زیر است:

 1. طرح‌های چاپ شده بر روی جلد یا صفحات دفترچه منحصر بفرد هستند و از طرح سایر برتدها کپی برداری نشده‌اند.
 2. مسئله روانشناسی رنگ‌ها در چاپ به خوبی رعایت شده است.
 3. نوشته‌ها و تصاویر چاپ شده، کیفیت خوبی دارند و به طور واضح دیده می‌شوند. به عنوان جزئیات لوگوی برند به خوبی قابل مشاهده است.
 4. اطلاعات برند مورد‌نظر در قسمت‌های مناسبی چاپ می‌شود.
 5. فونت و تایپوگرافی نوشته‌ها باید خوانا و استاندارد است.
چاپ دفترچه تبلیغاتی

تیم چاپ دفترچه تبلیغاتی و سررسید نوت

چاپ دفترچه تبلیغاتی و سررسید نوت و هدیه دادن آن تاثیر زیادی در جذب مخاطب دارد زیرا دفترچه یک وسیله کاربردی بوده و افراد در طول روز دائما از آن استفاده می‌کنند. این مسئله باعث می‌شود که خود فرد و اطرافیان او، لوگو و نام برند را ببینند و در ذهن آن‌ها حک شود. پس با این تفاسیر طراحی و چاپ دفترچه باید کاملا حرفه‌ای و خلاقانه باشد و یک تیم متخصص، طراحی آن را انجام دهد.

شرکت چاپ نو نگاه یک شرکت معتبر و حرفه‌ای است که افراد با خیال آسوده می‌توانند برای سفارش دفترچه یادداشت تبلیغاتی، چاپ لوگو روی دفترچه یادداشت، چاپ دفتر، چاپ عکس روی دفتر، طراحی سررسید نوت، چام تقویم یادداشت دار و چاپ سررسید با یادداشت به آن مراجعه کنند. چون تیم چاپ و طراحی این شرکت دارای ویژگی‌های زیر هستند:

 • ۱۰ سال سابقه درخشان در حوزه چاپ دارند.
 • جدیدترین متدهای روز دنیا را برای طراحی به کار می‌برند.
 • از دستگاه‌های چاپ پیشرفته و بروز استفاده می‌کنند. در نتیجه نوشته‌ها و تصاویر چاپ شده بر روی دفترچه بسیار با‌کیفیت خواهد بود.
 • برای چاپ دفترچه تبلیغاتی مواردی مثل اصول طراحی، شناخت مخاطب، روانشناسی رنگ‌ها و… را رعایت می‌کنند.
 • به مراجعه کنندگان خود مشاوره رایگان و تخصصی ارائه می‌دهند.
طراحی و چاپ دفترچه خاص​

طراحی و چاپ دفترچه خاص

دفترچه‌های تبلیغاتی معمولا از لحاظ جنس جلد، طراحی، ابعاد، نوع صحافی، نوع کاغذ و… با یکدیگر تفاوت دارند. به همین‌منظور، کسب و کارها می‌توانند متناسب با سلیقه شخصی خود و بودجه‌ای که دارند، طرح و مدل دفترچه را انتخاب کنند. از آن طرف، طراح خلاقیت خود را با سلیقه و خواسته سفارش دهنده، ترکیب می‌کند تا یک طرح خاص و متحصر‌بفرد را تحویل مشتری دهد.

به طور کلی باید گفت که یک دفترچه تبلیغاتی خاص ویژگی‌های زیر را دارد:

 1. جنس کاغذ و جلد دفترچه کاملا مرغوب است.
 2. طرح‌های گرافیکی جذاب و خاصی در آن درج شده است.
 3. مشخصات برند در بخش‌های مناسب دفترچه چاپ شده است.
 4. از قانون روانشناسی رنگ‌ها در دفترچه استفاده شده است.
 5. رنگ و طرح دفترچه متناسب با سن مخاطب است یعنی اگر مخاطب کودکان هستند، رنگ دفترچه و طرح‌های چاپ شده باید کودکانه باشند.

مشاوره رایگان طراحی و چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی

یکی از دلایلی که باعث شده مجموعه‌ی نو نگاه جزو بهترین شرکت‌ها برای سفارش دفترچه یادداشت تهران قرار بگیرد این است که به مشتریان خود مشاوره رایگان ارائه می‌دهد. در واقع افراد پیش از ثبت سفارش چاپ دفترچه می‌توانند با مجموعه چاپ نونگاه با تیم مشاوره شرکت تماس بگیرند و درباره موضوعاتی مثل اندازه دفترچه، جنس جلد، نوع کاغذ و… مشورت کنند.

طراحی و چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی​

تعرفه چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی

تعرفه چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی دارای یک نرخ مشخص نیست زیرا هزینه چاپ دفترچه بر اساس فاکتورهای مختلف مثل سایز دفترچه، تعداد برگ‌های دفترچه، تیراژ چاپ، جنس جلد و… تعیین می‌شود. جهت اطلاع از تعرفه چاپ می‌توانید با کارشناسان مجموعه چاپ نو نگاه ارتباط برقرار نمایید تا کارشناسان بر اساس خواسته‌های شما، تعرفه نهایی چاپ دفترچه را اعلام کنند. جهت برقراری ارتباط با کارشناسان مربوطه می‌توانید با شماره تلفن شرکت تماس بگیرید یا از طریق پیام رسان واتساپ به آن‌ها پیام دهید.

سفارش دفترچه یادداشت تبلیغاتی به صورت آنلاین

در حال حاضر به دلیل پیشرفت تکنولوژی و وجود پلتفرم‌های مختلف برای ارسال و دریافت پیام، افراد بسیاری از کارهای خود را به صورت آنلاین و از راه دور انجام می‌دهند. ثبت سفارش دفترچه یادداشت تبلیغاتی به صورت آنلاین در مجموعه نو نگاه معمولا از طریق پیام رسان واتساپ انجام می‌شود.

نمونه کار های دفترچه یادداشت

سوالات متداول

دفترچه یادداشت تبلیغاتی یک ابزار تبلیغاتی است که کمپانی‌ها از طریق آن می‌توانند نام و لوگو کمپانی و همچنین خدمات و محصولاتی که ارائه می‌دهند به افراد معرفی نمایند. چون روی جلد و صفحات این نوع دفترچه لوگو کمپانی مورد‌نظر و خدمات آن درج می‌گردد.

دفترچه یادداشت در سایزهای مختلف زیر تولید می‌شود:

 1. B6 یعنی ۱۷ سانتی‌متر در ۱۲ سانتی‌متر
 2. A6 یعنی ۱۴ سانتی‌متر در ۱۰ سانتی‌متر
 3. B7 یعنی ۱۲ سانتی‌متر در ۸ سانتی‌متر
 4. A7 یعنی ۱۰ سانتی‌متر در ۷ سانتی‌متر
 5. B8 یعنی  ۸ سانتی‌متر در ۶ سانتی‌متر

هزینه چاپ دفترچه تبلیغاتی به عوامل مختلفی مانند سایز دفترچه، جنس جلد، نوع صحافی، کیفیت کاغذهای دفترچه و… بستگی دارد.

جنس کاغذ و جلد دفترچه مرغوب باشد، از طرح‌های گرافیکی جذاب و خاصی در آن استفاده شده باشد، لوگو برند در قسمت مناسبی شده باشد و قانون روانشناسی رنگ‌ها در آن رعایت شده باشد.

شرکت چاپ نو نگاه یکی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات طراحی و چاپ است زیرا این شرکت 20 سال سابقه درخشان در حوزه چاپ دارد و از جدیدترین متدهای روز دنیا برای طراحی و چاپ استفاده می‌کند.